حلال ساروج حلال ساروج .

حلال ساروج

ساروج ، دانستنيهاي ساروج

 ساروج ، دانستنيهاي ساروج
 

ساروج
انواع ساروج ، دشمن ساروج ، تشخيص ساروج

صحبت هاي عجيب و غريب زيادي درمورد ساروج شنيده مي شود كه حجم زيادي از آنها اشتباه است و واقعيت ندارند .
ساروج بر عكس گفته افراد مخصوصا كارشناس نماها از سختي عجيب و زيادي برخوردار نيست و نسبت به سنگ و بتن هاي امروزي ضعيف تر است .
ساروج به راحتي با دريل و مته سوراخ مي شود .

صحبت از بيش از ۱۰۰ نوع ساروج مي شود كه غلط است و انواع ساروج با پايه سنگ اهك درست مي شوند حالا در محيطي سيليس يافت مي شود در منطقه اي ديگر خاكستر ، كه همين تركيبات مي تواند باعث سختي يا تردي ساروج شود .

به طور معمول به ملات ساروج پشم و مو حيوانات اضافه مي شده تا از ترك خوردگي ان جلوگيري شود و بهتر آببندي شود ، خوب همين امر نشان از ضعف ساروج دارد .
بسيار شنيده مي شود با توجه به همان افكار قديمي وقتي در حفاري به جسم سختي برخورد مي كنند ، يا در حفاري هاي گنج به جسم سخت برخورد مي كنند مي گويند به ساروج خورده ايم ، چرا ، چون با تيشه يا پتك كه به آن ضربه مي زنيم نمي شكند يا خاك ميشه يا تيسه بر مي گردد كه همه اين ها اتفاقات عاددي هست .

از توضيحات بالا كه بگذريم چه در حفاري ها به سنگ خورده باشيد يا ساروج ما گزينه هاي تخريب و از بين بردن آن را به شما معرفي مي كنيم ، پس با دقت مطالب زير را مطالعه كنيد .

روش هاي از بين بردن سنگ و ساروج
از بين بردن سنگ و ساروج يكي از دردسر هاي افراد در حفاري مي باشد . و باز متذكر مي شوم كه تخريب سنگ و ساروج مشابه هم مي باشد.

گزينه اول
انفجار
سريع ترين ،ارزانترين و بيشترين حجم تخريب با مواد انفجاري مي باشد.
در انفجار از ديناميت ،تي ان تي ،باروت ، سي ۴ ،آنفو يا آمفو ،و مواد ديگر كاربرد دارد كه همگي غير مجاز مي باشند اما ما به شما انفجار با بلك پاور را معرفي مي كنيم كه محصول غير انفجاري مي باشد كه با توليد گاز و با فشار گاز تخريب را بصورت انفجاري انجام مي دهد و در زير مي توانيد فيلم انرا مشاهده كنيد كه بي صداست و كاملا بي خطر .

بلك پاور معروف به انفجار بي صدا يا ديناميت بي صدا
گزينه دوم
كتراك يا فركت اي جي
كتراك ماده منبسط شونده غير انفجاري مي باشد كه با افزايش حجم باعث تخريب سنگ و ساروج مي شود.
براي استفاده از كتراك حتما بايد در شرايط مختلف مثل پلمپ ديواره ، كف چاه يا سنگ آزاد طبق آموزش ما سوراخ زده شود . از شركت هايي خريداري كنيد كه انجام آن در شرايط مختلف را بتوانند آموزش دهند.

 

ساروج ، دانستنيهاي ساروج

گزينه سوم
حلال سنگ و حلال ساروج
بهترين حلال در حال حاضر اف ال۲ و اف ال ۳ مي باشد كه به خوبي بروي سنگ آهكي و ساروج جواب مي دهد . بطور معمول يك ۲۰ ليتري از اين محصول بين ۳۰ تا ۶۰ سانتيمتر ضخامت انواع ساروج و سنگ هاي آهكي نفوذ مي كند. و اين محصول فقط توسط اين شركت ۰۹۳۹۹۵۰۰۹۴۰ عرضه مي شود .

 

لينك تست حلال ساروج

ساروج ، دانستنيهاي ساروج

انواع ساروج طوسي ، ساروج مشكي ، ساروج نخودي ، ساروج قرمز ، ساروج سلطاني با اين روش ها تخريب مي شوند و از بين بردن ساروج با گازوئيل ، از بين بردن ساروج با سركه و امثالهم دروغي بيش نيست.

براي خريد محصولات به آدرس : تهران ، خ اذربايجان بين كارون و قصردشت روبرو پمپ بنزين پلاك ۱۰۰۵ مراجعه كنيد.

ابزار معدن فرزاد
خريد در شهر هاي ديگر ارسال با اتوبوس و باربري ۱ روزه

۹ الي ۱۸ در طول هفته
۰۲۱۶۶۸۸۹۱۰۵
۰۹۳۹۹۵۰۰۹۴۰


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۴۸:۱۵ توسط:حلال ساروج موضوع: نظرات (0)